Ultimate Cron (7.x-2.2) - en to is translation catalogue (21 entries)

en: Title
is: Yvirskrift

en: Status
is: Støða

en: Operations
is: Atgerðir

en: disabled
is: óvirkjað

en: Disabled
is: Óvirkjað

en: Yes
is: Ja

en: No
is: Nei

en: Logs
is: Gerðalistar

en: Message
is: Boð

en: Settings
is: Setingar

en: Name
is: Navn

en: Default
is: Standard

en: Time
is: Tíð

en: User
is: Brúkari

en: Configure
is: Samanset

en: Error
is: Feilur

en: Never
is: Ongantíð

en: Throttle
is: Køving

en: by
is: av

en: About
is: Um

en: Cron could not run because an invalid key was used.
is: Cron kundi ikki koyra tí at ein ógildugur lykil varð nýttur.
