Ultimate Cron (7.x-2.2) - en to gu translation catalogue (26 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: enabled
gu: સક્રિય

en: Status
gu: સ્થિતિ

en: Operations
gu: ક્રિયાઓ

en: disabled
gu: નિષ્ક્રીય

en: Disabled
gu: નિષ્ક્રિય

en: Yes
gu: હા

en: No
gu: નહિ

en: cron
gu: ક્રોન

en: Message
gu: સંદેશ

en: Settings
gu: સમાયોજન

en: Name
gu: નામ

en: Default
gu: મૂળભૂત

en: Time
gu: સમય

en: User
gu: વપરાશકર્તા

en: Configure
gu: ગોઠવણી

en: Error
gu: ભુલ

en: Never
gu: કદી નહી

en: Normal
gu: સામાન્ય

en: General
gu: સામાન્ય

en: Cache
gu: સંગ્રહ

en: Duration
gu: સમયગાળો

en: Cron
gu: ક્રોન

en: Any
gu: કોઈપણ

en: About
gu: વિશે

en: Cron could not run because an invalid key was used.
gu: અમાન્ય ચાવીના ઉપયોગને કારણે ક્રોન ના ચાલી શકયું.
