Ultimate Cron (7.x-2.2) - en to hr translation catalogue (33 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: enabled
hr: omogućeno

en: Operations
hr: Operacije

en: disabled
hr: onemogućeno

en: Disabled
hr: Onemogućeno

en: Yes
hr: Da

en: No
hr: Ne

en: Logs
hr: Dnevnici

en: Message
hr: Poruka

en: Settings
hr: Postavke

en: Name
hr: Naziv

en: settings
hr: Postavke

en: Default
hr: Zadano

en: Time
hr: Vrijeme

en: User
hr: Korisnik

en: Configure
hr: Prilagodi

en: Error
hr: Greška

en: Module
hr: Modul

en: Never
hr: Nikada

en: Overridden
hr: Premošteno

en: Normal
hr: Normalno

en: N/A
hr: N/D

en: General
hr: Općenito

en: Duration
hr: Trajanje

en: Threshold
hr: Prag

en: Features
hr: Značajke

en: by
hr: od

en: Storage
hr: Spremnik

en: Any
hr: Bilo koji

en: About
hr: Opis

en: Started
hr: Započeto

en: Cron could not run because an invalid key was used.
hr: Cron ne može biti pokrenut jer nije korišten ispravan ključ.

en: Run cron every
hr: Pokreni cron svako
