Ultimate Cron (7.x-2.2) - en to ht translation catalogue (7 entries)

en: Status
ht: Eta

en: Operations
ht: Operasyon

en: Message
ht: Mesaj

en: Name
ht: Non

en: Default
ht: Pa defo

en: User
ht: Itilizatè

en: - All -
ht: - Tout -
