Ultimate Cron (7.x-2.2) - en to ur translation catalogue (15 entries)

en: Title
ur: عنوان

en: enabled
ur: فعال

en: Status
ur: حالت

en: Operations
ur: معاملات

en: disabled
ur: غیرفعال شدہ

en: Disabled
ur: غیر فعال

en: Yes
ur: ہاں

en: No
ur: نہیں

en: cron
ur: کران

en: Settings
ur: ترتیبات

en: Default
ur: طے شدہ

en: Configure
ur: ترتیب

en: Error
ur: خرابی

en: Throttle
ur: تھروٹل

en: Normal
ur: عمومی
