Ultimate Cron (7.x-2.3) - en to cy translation catalogue (24 entries)

en: Title
cy: Pennawd

en: Status
cy: Statws

en: Operations
cy: Gweithrediad

en: disabled
cy: analluog

en: Disabled
cy: Wedi ei analluogi

en: Yes
cy: Ie

en: No
cy: Na

en: Message
cy: Neges

en: Settings
cy: Gosodiadau

en: Name
cy: Enw

en: settings
cy: gosodiadau

en: Default
cy: Diofyn

en: Time
cy: Amser

en: User
cy: Defnyddiwr

en: Configure
cy: Ffurfweddu

en: Error
cy: Gwall

en: Never
cy: Byth

en: Throttle
cy: Sbardun

en: Overridden
cy: Wedi ei wrthwneud

en: Normal
cy: Cyffredin

en: Serial
cy: Cyfresol

en: General
cy: Cyffredinol

en: by
cy: drwy

en: Storage
cy: Storfa
