Ultimate Cron (7.x-2.4) - en to cs translation catalogue (44 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: enabled
cs: zapnuto

en: Status
cs: Stav

en: Operations
cs: Operace

en: disabled
cs: vypnuto

en: Disabled
cs: Vypnuto

en: Yes
cs: Ano

en: No
cs: Ne

en: Logs
cs: Logy

en: Message
cs: Zpráva

en: Settings
cs: Nastavení

en: Name
cs: Jméno

en: settings
cs: nastavení

en: Default
cs: Výchozí

en: Time
cs: Čas

en: User
cs: Uživatel

en: Configure
cs: Nastavení

en: Error
cs: Chyba

en: Database
cs: databáze

en: Module
cs: Modul

en: Never
cs: Nikdy

en: Throttle
cs: Urychlení

en: Overridden
cs: Překryto

en: Normal
cs: Normální

en: Serial
cs: Sériové číslo

en: General
cs: Obecné

en: anonymous
cs: anonym

en: Duration
cs: Trvání

en: Threshold
cs: Práh

en: Fixed
cs: Pevná

en: by
cs: od

en: Storage
cs: Ukládání

en: Simple
cs: Jednoduché

en: Any
cs: Libovolný

en: About
cs: Popis

en: Started
cs: Zahájeno

en: - All -
cs: - Vše -

en: Cron could not run because an invalid key was used.
cs: Cron nebylo možné spustit, protože byl použit neplatný klíč.

en: Machine Name
cs: Strojový název

en: Unlock
cs: Odemknout

en: No item found.
cs: Nebyla nalezena žádná položka.

en: Run cron every
cs: Spouštět cron v intervalu

en: Default (@default)
cs: Výchozí (@default)

en: Service group
cs: Skupina služeb
