Ultimate Cron (7.x-2.4) - en to km translation catalogue (26 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Status
km: ស្ថានភាព

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: disabled
km: បាន​បិទ

en: Disabled
km: បាន​បិទ

en: Yes
km: បាទ/ចាស

en: No
km: ទេ

en: Logs
km: កំណត់​ហេតុ

en: Message
km: សារ

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: Default
km: លំនាំដើម

en: Time
km: ពេលវេលា

en: User
km: អ្នក​ប្រើ

en: Configure
km: កំណត់​រចនាសម្ព័ន្ធ

en: Error
km: កំហុស

en: Never
km: កុំ

en: Throttle
km: បិទ/​បើក​

en: Overridden
km: បាន​បដិសេធ

en: N/A
km: គ្មាន

en: General
km: ទូទៅ​

en: by
km: តាម​​

en: Any
km: ណា​មួយ

en: About
km: អំពី

en: Cron could not run because an invalid key was used.
km: Cron ​មិន​អាច​ដំណើរ​ការ​បាន​ទេ​ ពីព្រោះ​បាន​ប្រើ​សោ​មិន​ត្រឹម​ត្រូវ​ ។

en: Run cron every
km: ដំណើរការ cron រៀងរាល់
