Ultimate Cron (7.x-2.4) - en to mn translation catalogue (19 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: enabled
mn: идэвхижсэн

en: Status
mn: Төлөв

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: disabled
mn: идэвхжээгүй

en: Disabled
mn: Идэвхгүй

en: Yes
mn: Тийм

en: No
mn: Үгүй

en: Message
mn: Зурвас

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: Name
mn: Нэр

en: Default
mn: Анхны утга

en: Time
mn: Цаг

en: User
mn: Хэрэглэгч

en: Configure
mn: Тохируулах

en: Error
mn: Алдаа

en: Throttle
mn: Цорго

en: by
mn: аар

en: Cron could not run because an invalid key was used.
mn: Буруу түлхүүр ашиглагдсан учраас крон ажиллах боломжгүй байна.
