Ultimate Cron (7.x-2.6) - en to be translation catalogue (39 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: enabled
be: уключана

en: Status
be: Статус

en: Operations
be: Аперацыі

en: disabled
be: адключана

en: Disabled
be: Выключана

en: Yes
be: Так

en: No
be: Не

en: cron
be: крон

en: Logs
be: Логі

en: Message
be: Паведамленне

en: Settings
be: Налады

en: Name
be: Імя

en: settings
be: налады

en: Default
be: Прадвызначана

en: Time
be: Час

en: User
be: Карыстальнік

en: Configure
be: Правіць

en: Error
be: Памылка

en: Database
be: База дадзеных

en: Module
be: Модуль

en: Never
be: Ніколі

en: Throttle
be: Рэгулятар

en: Overridden
be: Адменена

en: Normal
be: Нармальны

en: N/A
be: Не даступна

en: General
be: Агульны

en: Cache
be: Кэш

en: Duration
be: Працягласць

en: Rules
be: Правілы

en: Features
be: Функцыі

en: Cron
be: Крон

en: Interval
be: Інтэрвал

en: by
be: аўтар

en: Any
be: Любы

en: About
be: Аб

en: Cron jobs
be: Заданьні пляноўшчыку

en: Cron could not run because an invalid key was used.
be: Крон не можа запусціцца з-за неправільнага ключа

en: Run cron every
be: Уключаць крон кожныя
