Ultimate Cron (7.x-2.6) - en to eu translation catalogue (39 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: enabled
eu: gaituta

en: Status
eu: Egoera

en: Operations
eu: Eragiketak

en: disabled
eu: ezgaituta

en: Disabled
eu: Ezgaituta

en: Yes
eu: Bai

en: No
eu: Ez

en: Message
eu: Mezua

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Name
eu: Izena

en: settings
eu: ezarpenak

en: Default
eu: Lehenetsia

en: Time
eu: Ordua

en: User
eu: Erabiltzailea

en: Configure
eu: Konfiguratu

en: Error
eu: Errorea

en: Database
eu: Datu-base

en: Module
eu: Modulua

en: Never
eu: Inoiz ez

en: Throttle
eu: Bizkortu

en: Overridden
eu: Baliogabetu

en: Normal
eu: Arrunta

en: General
eu: Orokorra

en: anonymous
eu: anonimoa

en: Duration
eu: Iraupena

en: Rules
eu: Erregelak

en: Interval
eu: Bitartea

en: by
eu: nork egina:

en: Storage
eu: Biltegiratze

en: Simple
eu: Sinplea

en: Any
eu: Edozein

en: About
eu: (r)i buruz

en: Started
eu: Hasita

en: Queue
eu: Ilara

en: - All -
eu: - Dena -

en: Cron could not run because an invalid key was used.
eu: Ezin izan da cron exekutatu, gako baliogabe bat erabili delako.

en: Unlock
eu: Desblokeatu

en: Run cron every
eu: Cron eragiketa burutzeko maiztasuna
