Ultimate Cron (7.x-2.6) - en to oc translation catalogue (37 entries)

en: Title
oc: Títol

en: enabled
oc: activat

en: Status
oc: Estatut

en: Operations
oc: Accions

en: disabled
oc: desactivat

en: Disabled
oc: Desactivat

en: Yes
oc: Òc

en: No
oc: Non

en: cron
oc: prètzfait planificat (cron)

en: Logs
oc: Jornals

en: Message
oc: Messatge

en: Settings
oc: Paramètres

en: Name
oc: Nom

en: settings
oc: paramètres

en: Default
oc: Per defaut

en: Time
oc: Ora

en: User
oc: Utilizaire

en: Configure
oc: Configurar

en: Database
oc: Basa de donadas

en: Module
oc: Modul

en: Never
oc: Pas jamai

en: Throttle
oc: Autoregulacion

en: Overridden
oc: Espotit

en: Duration
oc: Durada

en: Rules
oc: Règlas

en: Features
oc: Foncionalitats

en: Fixed
oc: Fixe

en: Cron
oc: Prètzfait planificat (cron)

en: by
oc: per

en: Storage
oc: Emmagazinatge

en: Any
oc: Qual que siá

en: About
oc: A prepaus

en: - All -
oc: - Tot -

en: Cron could not run because an invalid key was used.
oc: Lo prètzfait planificat (Cron) s'es pas executar a causa de l'utilizacion d'una clau invalida.

en: Machine Name
oc: Nom sistèma

en: No item found.
oc: Aucun element trobat.

en: Run cron every
oc: Executar cron cada
