Ultimate Cron (7.x-2.6) - en to sq translation catalogue (21 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: Status
sq: Gjendja

en: Operations
sq: Operacionet

en: disabled
sq: jo aktiv

en: Disabled
sq: Çaktivizuar

en: Yes
sq: Po

en: No
sq: Jo

en: Message
sq: Mesazhi

en: Settings
sq: Rregullimet

en: Name
sq: Emri

en: settings
sq: rregullimet

en: Default
sq: E Paracaktuar

en: Time
sq: Ora

en: User
sq: Përdoruesi

en: Configure
sq: Konfigurimi

en: Error
sq: Gabim

en: Never
sq: Asnjëherë

en: Throttle
sq: Valvola

en: by
sq: nga

en: About
sq: Informacione

en: Cron jobs
sq: Proçeset e planifikuar
