Ultimate Cron (7.x-2.7) - en to ast translation catalogue (19 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: Status
ast: Estáu

en: Operations
ast: Operaciones

en: disabled
ast: desactiváu

en: Disabled
ast: Desactiváu

en: Yes
ast: Sí

en: No
ast: Non

en: Logs
ast: Rexistros

en: Message
ast: Mensax

en: Settings
ast: Preferencies

en: Name
ast: Nome

en: Default
ast: Predefiníu

en: Time
ast: Hora

en: User
ast: Usuariu

en: Configure
ast: Configurar

en: Error
ast: Fallu

en: Never
ast: Nunca

en: N/A
ast: N/D

en: General
ast: Xeneral
