Ultimate Cron (7.x-2.7) - en to el translation catalogue (41 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: enabled
el: ενεργοποιημένο

en: Status
el: Κατάσταση

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: disabled
el: απενεργοποιημένο

en: Disabled
el: Απενεργοποιημένο

en: Yes
el: Ναι

en: No
el: Όχι

en: Logs
el: Ημερολόγιο συμβάντων

en: Message
el: Μήνυμα

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Name
el: Όνομα

en: settings
el: ρυθμίσεις

en: Default
el: Προεπιλεγμένο

en: Time
el: Ώρα

en: User
el: Χρήστης

en: Configure
el: Διευθέτηση

en: Error
el: Σφάλμα

en: Module
el: Μονάδα

en: Never
el: Ποτέ

en: Throttle
el: Απόπνιξη

en: Overridden
el: Έχει παρακαμφθεί

en: Normal
el: Κανονικό

en: N/A
el: Μ/Δ

en: Serial
el: Σειριακός αριθμός

en: General
el: Γενικά

en: Cache
el: Λανθάνουσα μνήμη

en: Duration
el: Διάρκεια

en: Threshold
el: Όριο

en: Features
el: Χαρακτηριστικά

en: Fixed
el: Σταθερό

en: Interval
el: Περίοδος

en: by
el: από

en: Simple
el: Απλό

en: Any
el: Οποιαδήποτε

en: About
el: Περί

en: Started
el: Ξεκίνησε

en: - All -
el: - Όλα -

en: Cron could not run because an invalid key was used.
el: Αδύνατη η εκτέλεση του cron λόγω της χρήσης ενός μη έγκυρου κλειδιού.

en: Unlock
el: Ξεκλείδωμα

en: Run cron every
el: Εκτέλεση του cron κάθε
