Ultimate Cron (7.x-2.7) - en to ku translation catalogue (27 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: enabled
ku: چالاکە

en: Status
ku: ڕەوش

en: Operations
ku: کاره‌کان

en: disabled
ku: کوژاوەتەوە

en: Disabled
ku: کوژاوەتەوە

en: Yes
ku: بەڵێ

en: No
ku: نەخێر

en: cron
ku: کارگێڕ

en: Message
ku: پەیام

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: Name
ku: ناو

en: Default
ku: بنه‌ڕه‌ت

en: Time
ku: کات

en: User
ku: بەکارهێنەر

en: Configure
ku: شێوەپێدان

en: Error
ku: هەڵە

en: Never
ku: هیچ کاتێک

en: Throttle
ku: خنکاندن

en: Overridden
ku: پشتگوێ خراوە

en: N/A
ku: نییە

en: General
ku: گشتی

en: Cron
ku: کارگێڕ

en: by
ku: له‌لایه‌ن

en: Any
ku: هەر کام

en: About
ku: دەربارە

en: Run cron every
ku: کارگێڕ بخە کار هەر
