Ultimate Cron (7.x-2.7) - en to lt translation catalogue (48 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: enabled
lt: įjungta

en: Status
lt: Būsena

en: Operations
lt: Veiksmai

en: disabled
lt: išjungtas

en: Disabled
lt: Išjungta

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne

en: Logs
lt: Logai

en: Message
lt: Žinutė

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Name
lt: Pavadinimas

en: settings
lt: nustatymai

en: Default
lt: Numatytasis

en: Time
lt: Laikas

en: User
lt: Narys

en: Configure
lt: Konfigūruoti

en: Error
lt: Klaida

en: Database
lt: Duomenų bazė

en: Module
lt: Modulis

en: Never
lt: Niekada

en: Throttle
lt: Sklendė

en: Overridden
lt: Perrašyta

en: Normal
lt: Normalus

en: N/A
lt: N/D

en: Serial
lt: Serija

en: General
lt: Bendras

en: Cache
lt: Podėlis

en: Duration
lt: Laikas

en: Threshold
lt: Slenkstis

en: Rules
lt: Taisyklės

en: Features
lt: Savybės

en: Fixed
lt: Fiksuotas

en: Interval
lt: Intervalas

en: by
lt: pagal

en: Storage
lt: Saugykla

en: Simple
lt: Paprastas

en: Any
lt: Bet kuris

en: About
lt: Apie

en: Started
lt: Pradėta

en: Reload
lt: Perkrauti

en: Scheduled
lt: Publikavimas atidėtas

en: - All -
lt: - Visos -

en: Scheduler
lt: Publikavimo grafikas

en: scheduler
lt: atidėtas publikavimas

en: Cron could not run because an invalid key was used.
lt: Cron negali būti paleistas, nes naudojamas neteisingas raktas.

en: Unlock
lt: Atrakinti

en: Run cron every
lt: Paleisti cron kas
