Ultimate Cron (7.x-2.8) - en to lv translation catalogue (40 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: enabled
lv: iespējots

en: Status
lv: Statuss

en: Operations
lv: Darbības

en: disabled
lv: atspējots

en: Disabled
lv: Atspējots

en: Yes
lv: Jā

en: No
lv: Nē

en: Logs
lv: Žurnāli

en: Message
lv: Ziņojums

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Name
lv: Nosaukums

en: settings
lv: iestatījumi

en: Default
lv: Noklusējuma

en: Time
lv: Laiks

en: User
lv: Lietotājs

en: Configure
lv: Konfigurēt

en: Error
lv: Kļūda

en: Database
lv: Datubāze

en: Module
lv: Modulis

en: Never
lv: Nekad

en: Throttle
lv: Drosele

en: Overridden
lv: Pārdefinēts

en: Normal
lv: Normāls

en: N/A
lv: N/P

en: General
lv: Galvenie

en: Cache
lv: Kešatmiņa

en: Duration
lv: Ilgums

en: Threshold
lv: Slieksnis

en: Fixed
lv: Fiksēts

en: Interval
lv: Intervāls

en: by
lv: Iesniedza

en: Any
lv: Jebkurš

en: About
lv: Par

en: Started
lv: Sākts

en: Scheduled
lv: Grafiks

en: - All -
lv: - Visi -

en: Scheduler
lv: Plānotājs

en: scheduler
lv: plānotājs

en: Cron could not run because an invalid key was used.
lv: Cron nevarēja izpildīties, jo tika izmantota nederīga atslēga.
