Ultimate Cron (7.x-2.9) - en to et translation catalogue (46 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: enabled
et: lubatud

en: Status
et: Olek

en: Operations
et: Toimingud

en: disabled
et: keelatud

en: Disabled
et: Keelatud

en: Yes
et: Jah

en: No
et: Ei

en: Logs
et: Logid

en: Message
et: Teade

en: Settings
et: Seaded

en: Name
et: Nimi

en: settings
et: sätted

en: Default
et: Vaikimisi

en: Time
et: Aeg

en: User
et: Kasutaja

en: Configure
et: Seadistus

en: Error
et: Viga

en: Database
et: Andmebaas

en: Module
et: Moodul

en: Never
et: Mitte kunagi

en: Throttle
et: Ventiil

en: Overridden
et: Üle kirjutatud

en: Normal
et: Tavaline

en: N/A
et: Puudub

en: Jobs
et: Tööd

en: General
et: Üldine

en: Cache
et: Vahemälu

en: Duration
et: Kestus

en: Threshold
et: Piirmäär

en: Rules
et: Reeglid

en: Features
et: Omadused

en: Fixed
et: Fikseeritud

en: Interval
et: Intervall

en: by
et: postitas

en: Storage
et: Ladu

en: Simple
et: Lihtne

en: Any
et: Ükskõik milline

en: About
et: Programmist

en: Scheduled
et: Ajatatud

en: - All -
et: - Kõik -

en: Useful links
et: Kasulikud viited

en: Cron could not run because an invalid key was used.
et: Cron ei saanud käivituda, kuna kasutati valet võtit.

en: Machine Name
et: Masinnimi

en: Unlock
et: Tee lukust lahti

en: Run cron every
et: Croni käivitamise intervall
