Ultimenu (7.x-1.0) - en to eu translation catalogue (5 entries)

en: Development
eu: Garapena

en: Block settings
eu: Bloke ezarpenak

en: - None -
eu: - Bat ere ez -

en: Navigation
eu: Nabigazioa

en: Management
eu: Kudeaketa
