Ultimenu (7.x-1.0) - en to fa translation catalogue (5 entries)

en: Development
fa: توسعه

en: Block settings
fa: تنظیمات بلوک

en: - None -
fa: - هیچکدام -

en: Navigation
fa: پیمایش

en: Management
fa: مدیریت
