Ultimenu (7.x-1.0) - en to hi translation catalogue (5 entries)

en: Development
hi: उद्विकास

en: Block settings
hi: ब्लॉक सेटिंग

en: - None -
hi: - कोई नहीं -

en: Navigation
hi: नेविगेशन

en: Management
hi: संचालन
