Ultimenu (7.x-1.0) - en to hr translation catalogue (5 entries)

en: Development
hr: Razvoj

en: Block settings
hr: Postavke bloka

en: - None -
hr: - Niti jedan -

en: Navigation
hr: Navigacija

en: Management
hr: Upravljanje
