Ultimenu (7.x-1.0) - en to ja translation catalogue (5 entries)

en: Development
ja: 開発

en: Block settings
ja: ブロックの設定

en: - None -
ja: - なし -

en: Navigation
ja: ナビゲーション

en: Management
ja: 管理
