Ultimenu (7.x-1.0) - en to nl translation catalogue (5 entries)

en: Development
nl: Ontwikkeling

en: Block settings
nl: Blokinstellingen

en: - None -
nl: - Geen -

en: Navigation
nl: Navigatie

en: Management
nl: Beheer
