Ultimenu (7.x-1.0) - en to ro translation catalogue (5 entries)

en: Development
ro: Dezvoltare

en: Block settings
ro: Setările blocului

en: - None -
ro: - Niciuna -

en: Navigation
ro: Navigator

en: Management
ro: Administrare
