Ultimenu (7.x-1.0) - en to uk translation catalogue (5 entries)

en: Development
uk: Розробка

en: Block settings
uk: Налаштування блоку

en: - None -
uk: - Немає -

en: Navigation
uk: Навіґація

en: Management
uk: Керування
