Ultimenu (7.x-1.1) - en to et translation catalogue (5 entries)

en: Development
et: Arendus

en: Block settings
et: Ploki sätted

en: - None -
et: - Puudub -

en: Navigation
et: Menüü

en: Management
et: Haldus
