Ultimenu (7.x-1.1) - en to fi translation catalogue (5 entries)

en: Development
fi: Kehitys

en: Block settings
fi: Lohkon asetukset

en: - None -
fi: - Ei mikään -

en: Navigation
fi: Navigaatio

en: Management
fi: Hallinta
