Ultimenu (7.x-1.1) - en to gl translation catalogue (5 entries)

en: Development
gl: Desenvolvemento

en: Block settings
gl: Axustes do bloque

en: - None -
gl: - Ningún -

en: Navigation
gl: Navegación

en: Management
gl: Xestión
