Ultimenu (7.x-1.1) - en to hu translation catalogue (5 entries)

en: Development
hu: Fejlesztés

en: Block settings
hu: Blokk beállításai

en: - None -
hu: – Nincs –

en: Navigation
hu: Navigáció

en: Management
hu: Adminisztráció
