Ultimenu (7.x-1.1) - en to id translation catalogue (5 entries)

en: Development
id: Pengembangan

en: Block settings
id: Pengaturan blok

en: - None -
id: - Tiada -

en: Navigation
id: Navigasi

en: Management
id: Manajemen
