Ultimenu (7.x-1.2) - en to vi translation catalogue (5 entries)

en: Development
vi: Phát triển

en: Block settings
vi: Các thiết lập khối

en: - None -
vi: - Không -

en: Navigation
vi: Điều hướng

en: Management
vi: Quản lý
