Ultimenu (7.x-1.3) - en to ca translation catalogue (6 entries)

en: Development
ca: Desenvolupament

en: Block settings
ca: Paràmetres de bloc

en: - None -
ca: - Cap -

en: Menu
ca: Menú

en: Navigation
ca: Navegació

en: Management
ca: Gestió
