Ultimenu (7.x-1.3) - en to lt translation catalogue (6 entries)

en: Development
lt: Plėtojimas

en: Block settings
lt: Bloko nustatymai

en: - None -
lt: - Joks -

en: Menu
lt: Meniu

en: Navigation
lt: Navigacija

en: Management
lt: Valdymas
