Ultimenu (7.x-1.3) - en to ru translation catalogue (6 entries)

en: Development
ru: Разработка

en: Block settings
ru: Настройки блока

en: - None -
ru: - Не указано -

en: Menu
ru: Меню

en: Navigation
ru: Навигация

en: Management
ru: Управление
