Ultimenu (7.x-1.3) - en to tr translation catalogue (6 entries)

en: Development
tr: Geliştirme

en: Block settings
tr: Blok ayarları

en: - None -
tr: - Hiçbiri -

en: Menu
tr: Menü

en: Navigation
tr: Gezinti

en: Management
tr: Yönetim
