Ultimenu (7.x-1.3) - en to he translation catalogue (6 entries)

en: Development
he: פיתוח

en: Block settings
he: הגדרות בלוק

en: - None -
he: - ללא -

en: Menu
he: תפריט

en: Navigation
he: ניווט

en: Management
he: ניהול
