Ultimenu (7.x-1.3) - en to pl translation catalogue (5 entries)

en: Development
pl: Dla deweloperów

en: Block settings
pl: Ustawienia bloków

en: - None -
pl: - Brak -

en: Navigation
pl: Nawigacja

en: Management
pl: Zarządzanie
