User Management Plus (7.x-1.0-alpha1) - en to bo translation catalogue (8 entries)

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Operations
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: Cancel
bo: ཕྱིར་འཐེན

en: Enable
bo: ནུས་ཡོད་བཟོ་བ

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: Save
bo: ཉར་ཚགས

en: Role
bo: འགན་ནུས

en: field
bo: གནས་ཁོངས
