User Management Plus (7.x-1.0-alpha1) - en to ca translation catalogue (8 entries)

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Operations
ca: Operacions

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Enable
ca: Habilita

en: Edit
ca: Edita

en: Save
ca: Desa

en: Role
ca: Rol

en: field
ca: camp
