User Management Plus (7.x-1.0-alpha1) - en to fi translation catalogue (9 entries)

en: Delete
fi: Poista

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: Cancel
fi: Peruuta

en: Enable
fi: Ota käyttöön

en: Edit
fi: Muokkaa

en: Save
fi: Tallenna

en: Role
fi: Rooli

en: field
fi: kenttä

en: Select field
fi: Valitse kenttä
