User Management Plus (7.x-1.0-alpha1) - en to it translation catalogue (8 entries)

en: Delete
it: Elimina

en: Operations
it: Operazioni

en: Cancel
it: Annulla

en: Enable
it: Abilita

en: Edit
it: Modifica

en: Save
it: Salva

en: Role
it: Ruolo

en: field
it: campo
