User Management Plus (7.x-1.0-alpha1) - en to km translation catalogue (8 entries)

en: Delete
km: លុប

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: Cancel
km: បោះបង់

en: Enable
km: បើក

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: Save
km: រក្សា​​ទុក​​

en: Role
km: តួនាទី

en: field
km: វាល
