User Management Plus (7.x-1.0-alpha1) - en to lt translation catalogue (8 entries)

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Enable
lt: Įjungti

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Save
lt: Saugoti

en: Role
lt: Rolė

en: field
lt: laukelis
