User Management Plus (7.x-1.0-alpha1) - en to nl translation catalogue (8 entries)

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Operations
nl: Bewerkingen

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Enable
nl: Inschakelen

en: Edit
nl: Bewerken

en: Save
nl: Opslaan

en: Role
nl: Rol

en: field
nl: veld
