User Management Plus (7.x-1.0-alpha1) - en to os translation catalogue (6 entries)

en: Delete
os: Аппар

en: Operations
os: Архæйдтæ

en: Cancel
os: Аппар

en: Enable
os: Сиу кæн

en: Edit
os: Раст кæнын

en: Save
os: Ныффысс
