User Management Plus (7.x-1.0-alpha1) - en to pl translation catalogue (8 entries)

en: Delete
pl: Usuń

en: Operations
pl: Operacje

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Enable
pl: Włącz

en: Edit
pl: Edytuj

en: Save
pl: Zapisz

en: Role
pl: Rola

en: field
pl: pole
