User Management Plus (7.x-1.0-alpha1) - en to ps translation catalogue (5 entries)

en: Delete
ps: ړنګول

en: Cancel
ps: ړنګونه

en: Enable
ps: سالول

en: Edit
ps: سمون

en: Role
ps: ونډه
