User Management Plus (7.x-1.0-alpha1) - en to sr translation catalogue (7 entries)

en: Delete
sr: Избриши

en: Operations
sr: Операције

en: Cancel
sr: Поништи

en: Enable
sr: Укључи

en: Edit
sr: Измени

en: Save
sr: Сачувај

en: Role
sr: Улога
